Jdi na obsah Jdi na menu
 

Kniha Cesty za skvělou cenu

12. 11. 2006

Pokud ještě nemáte Crichtonovu výbornou knihu s názvem Cesty, právě teď si ji máte šanci pořídit za fantastickou cenu 69 Kč.

 

Takto výhodně lze Cesty koupit v Levných knihách KMa. Knihu lze určitě sehnat v pražských prodejnách této sítě, ale snad i v jiných prodejnách Levných knih po celé ČR. Důležitým upozorněním je, že v e-shopu Levných knih (http://www.levneknihy.cz/) Cesty v nabídce nejsou (stav k 12. 11. 2006).

Obálka knihy Cesty 

Určitě si nezaškodí připomenout, o čem Cesty pojednávají. Z části se jedná o Crichtonovu autobiografii, ale větší část zabírá cestopis z míst, která po celém světě navštívil. A cestoval opravdu hodně a mnohdy velmi dobrodružně. Knihu doplňuje zajímavé zkoumání vlastní mysli a také postřehy skeptika k různým pochybným vědám (např. k věštění).

 

Poslední poznámku mi dovolte k výskytu Crichtonových knih v Levných knihách. Podle mě se jedná teprve o druhý případ – prvním byla kniha Proud času vydaná v roce 2000, která se v Levných knihách objevila asi před 4 lety. Pokud se mýlím a v Levných knihách se už objevilo více Crichtonových knih, prosím, opravte mne v komentářích.

 

/// VELKÝ DÍK ZA TIP PATŘÍ BISHOPOVI ///

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář